Rebio Sun s.r.o.

Bio restaurace zaměřená na zdravý životní styl Rebio se nachází v historickém centru Brna. V březnu roku 2009 obdržely po splnění certifikačních podmínek jako první v České republice Bio certifikát od inspekční a certifikační organizace KEZ o.p.s. Díky tomu mohou všechny čtyři provozovny Rebio používat ochranné známky a loga Bio.

První restaurace zdravého životního stylu byla otevřena v Brně v roce 2004. Na jaře roku 2008 byla otevřena další ve Velkém Špalíčku. Následovala třetí pobočka ve Spielberk Office Centru na ulici Holandská v roce 2010 a o rok později další pobočka v Technologickém Parku.

Rebio filozofie: „Láska k přírodě a úcta k životu“

   Rebio podporuje a vyznává principy a etiku ekologicky šetrného zemědělství. Jeho produkty se na talíři snaží co nejlépe a nejzdravěji přiblížit zákazníkům.

  • Jídlo připravují lidé, které baví chodit do práce, mají svoji práci rádi a věří v její smysl. Do každého jídla se promítá energie a kvalita člověka, který ho připravuje.
  • V maximální možné jsou využívány čerstvé a sezonní bio suroviny.
  • Vnitřní dispozice restaurací jsou projektovány podle zásad Feng-Šuej.
  • Pro vybavení interiérů jsou použity ušlechtilé přírodní materiály.
  • Restaurace Rebio jsou koncipovány jako ekologicky šetrné provozy.
  • Z vlastních výnosů společnost podporuje různé ekologické, kulturní a sociální projekty a neziskové organizace a přijímá tak svoji společenskou odpovědnost.

Originální gastronomický styl Rebio

     Rebio styl je založený na tradiční české kuchyni a původních staročeských plodinách. Ty jsou zpracovány tak, aby byl v maximální možné míře zachován vitální komplex obsažených živin. Pestrobarevné kombinace lehkých zeleninových jídel a originálních vegetariánských specialit si potom zákazníci sami skládají na talíř. Absolutní preferencí je čerstvá a sezónní zelenina a ovoce z produkce ekologického zemědělství.

Ve spolupráci s odborníky na výživu člověka se společnost zaměřuje na zvláštní výživu pro diabetiky, celiaky s bezlepkovou dietou a léčivá jídla pro zákazníky se zvláštním dietním režimem. Šéfkuchaři restaurací Rebio pořádají semináře a kurzy zdravého vaření pro lázeňské a léčebné ústavy a školní stravovací zařízení.

Certifikáty a ocenění

  • V roce 2011 získání prestižní ceny Jaroslava Vašaty za nejlepší gastronomický koncept v České republice, která byla udělena Rebiu jako prvnímu mimopražskému podniku.
  • Všechny provozy byly od roku 2009 jako první v České republice certifikovány na bio restaurace s každoroční autorizací.
  • Společnost Rebio Sun s.r.o. se od roku 2012 každoročně umisťuje mezi 100 nejvýznamnějšími firmami města Brna.
Provozovna Velký Špalíček Provozovna na ul. Orlí
 rebio spalicek 06  RebioOrli 773 563
 Provozovna na ul. Holandská  Provozovna PARK
 Rebio VS2 900 600  rebio park 600 400